بررسی تفاوت روش های کاشت مو
بررسی کامل تفاوت روش های کاشت مو
ژانویه 22, 2019
تزریق چربی
همه چیز درباره تزریق چربی
فوریه 5, 2019
نمایش همه
قیمت و هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

معمولا ذهن افرادی که به ریزش شدید مو یا طاسی دچار هستند کم و بیش درگیر این دست از سوالات می شود که:

  • درمان قطعی و دائمی ریزش مو و طاسی چیست؟
  • هزینه یا قیمت کاشت مو چه قدر است؟
  • اصلا قرص، شامپو یا کاشت مو ؟
  • کدام بهترین و قطعی ترین راه حل درمان ریزش و طاسی است؟
  • برای کاشت مو کدام مرکز یا پزشک را انتخاب کنم؟ و … .

اگر شما هم با سوالاتی از این دست درگیرید و به دنبال پاسخی قابل اعتماد برای آن ها هستید، با ما همراه شوید تا به خوبی جواب آن ها را دریابیم!

کم هزینه ترین کاشت مو

یکی از به صرفه و قطعی ترین درمان های طاسی ترمیم یا همان کاشت مو است. به این دلیل که افراد دارای ریزش شدید مو و طاسی در طی سال های متمادی باید هزینه های زیادی برای قرص ، شامپو و… که موجب کاهش و کنترل آن شود بپردازند. درمان هایی که پس از قطع مصرف، بی اثر می شوند و گاهی مشکلات ریزش مو دوباره از سر گرفته یا حتی بیش از پیش خواهد شد. در واقع این درمان ها نه تنها موثر نخواهند بود بلکه باعث اتلاف وقت ، هزینه و پایین آمدن اعتماد به نفس در فرد می شوند. اما روش کاشت مو سبب می شود تا فرد با یکبار هزینه درمان را پردازد و در مدت زمان خیلی کوتاه، عملکرد و تاثیر آن را در ظاهر خود مشاهده کند. یه همین دلیل است که به نظر می رسد هزینه کاشت مو در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه تر از راه دیگر درمان ریزش مو و یا طاسی است. از طرف دیگر با توجه به بررسی های صورت گرفته، نتایج روش کاشت مو بسیار قطعی تر و موفق تر از سایر روش ها است.

هزینه کاشت مو، نه در اولویت، اما مهم!

هر چند قیمت و هزینه کاشت مو یکی از مولفه های مهم در انتخاب افراد است اما این نکته نباید فراموش شود که در عمل های زیبایی خصوصا کاشت مو که در صورت انجام، ترمیم و اصلاح آن امکان پذیر نیست( و یا بسیار پیچیده است )، پزشک متخصص با سابقه ی مشخص و مناسب و البته کیلینیک با مجوز رسمی و امکانات بروز و مناسب حرف اول را می زند. چه بسا با انتخاب اشتباه فرد در مدت زمانی کوتاه بعد از عمل تمام موهای کاشته شده ریخته و در این صورت نه تنها نتیجه دلخواه به دست نمی آید بلکه راه جبران هم دیگر وجود ندارد. علاوه بر آن عفونت و بیماری هایی که در مراکز متفرقه گاها برای بیماران اتفاق می افتد می تواند مشکلات جدی و شدیدی را برای آن ها ایجاد کند.
البته هزینه کاشت مو با توجه به تعداد پیوند مورد نیاز فرد و روش های مختلف کاشت مو متفاوت است که پس از مشاوره مشخص خواهد شد.

همچنين برای مشاوره رايگان با کارشناسان مجرب ما در کلينيک زيبایی نای ذی با شماره 02188672866 تماس بگيريد.(دکتر مولازاده)

و برای تماس با مشاورين ما با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

• 09012965695
• 09120727589
• 09120617108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *