بهترین کیلینیک کاشت ابرو در تهران
دسامبر 10, 2018
درمان ریزش مو
دسامبر 11, 2018
نمایش همه

بهترین کیلینیک کاشت مو در تهران

در مقاله های گذشته ما با تنها روش دائمی رویش مجدد مو یعنی کاشت مو به طور کامل آشنا شدیم، نحوه و هر آنچه که بهتر است فرد از یک کاشت موی موفق بداند را توضیح داده ایم. اما بعد از دانستن نحوه ی کاشت مو، بهترین روش کاشت، رعایت نکات و مراقبت های بعد و قبل از عمل به مهمترین بخش یعنی انتخاب بهترین کیلینیک کاشت مو و پزشک حاذق می پردازیم.
بنا بر گزارش تیم تحقیقاتی کلینیک نای ذی؛ در ابتدا باید بدانیم که مهم ترین اصل در کاشت مو، انتخاب پزشک متخصص و با سابقه ی طولانی و در کنار آن کیلینیک مجهز است اما سوال و دغدغه ی اصلی افراد اینست که چگونه می توانند با تشخیص درست بهترین کیلینیک کاشت مو را پیدا کنند.

پزشک ماهر با سابقه ای بلند مدت

پزشک

می توان برای شروع به اولویت هایی که برای عمل کاشت موی موفق وجود دارد اشاره کرد که مهمترین آن ها پزشک متخصص و حاذق است. مهم ترین عامل در این بخش سابقه ی طولانی پزشک است. در اینجا تشخیص بهترین روش و بهترین کیلینیک کاشت مو برای فرد بسیار پر اهمیت است. سابقه و تجربه ی پزشکی که انسانیت را فدای مادیات نکند و با انتخاب پر سود تر اما نامناسب برای فرد باعث بروز مشکل نشود بسیار تاثیر گذار است. همچنین به دلیل تیمی بودن عمل کاشت مو سابقه ی دستیاران و تجربه ی آن ها هم به شدت اهمیت دارد.

کیلینیکی مجهز

کلینیک مجهز کاشت مو

بعد از انتخاب پزشک می توان به کیلینیک به عنوان اولویت دوم اشاره کرد. باید دانست که یکی از اصل های مهم در انتخاب بهترین کیلینیک کاشت مو ، داشتن اتاق عمل مجزا و مجهز برای کاشت است. تمام وسایل مورد نیاز عمل نیز بایدبه صورت بهداشتی و استریل شده استفاده شوند. چرا که کاشت مو در اتاق مطب، کیلینیک یا هر محیطی غیر بهداشتی دیگری، می تواند احتمال بروز هرگونه عفونت برای فرد را تا حد زیادی افزایش دهد. اتفاقی که در نهایت موجب ریزش تمام موها ی کاشته شده بعد از چند ماه خواهد شد.

ضمانت نامه بهترین کیلینیک کاشت مو چگونه است؟

ضمانت نامه معتبر

نکته ی بعدی که می تواند خیال شما را از بابت انتخابتان در مورد بهترین کیلینیک کاشت مو ، راحت کند ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی از بیمه ی معتبر و با مهر کلینیک و امضای پزشک است. به شکلی که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا مسئله پس از عمل، شورای پزشکی بیمه، آن را بررسی می کند و در صورت اثبات ادعای فرد، هزینه ی کاشت پرداخت شده توسط بیمار پس داده می شود. اینها نکاتی هستند که میتوانند شما را برای یافتن بهترین کیلینیک کاشت مو یاری کنند.(در ادامه میتوانید مطالب ما را در مورد ریزش مو، درمان ریزش مو، کاشت ریش و کاشت ابرو مطالعه کنید.)

 

همچنین برای مشاوره رايگان با کارشناسان مجرب ما در کلينيک زيبايی نای ذی با شماره 02188672866 تماس بگيريد.(دکتر مولازاده)

و برای تماس با مشاورين ما با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

• 09012965695
• 09120727589
• 09120617108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *