بهترین کیلینیک کاشت ابرو در تهران
دسامبر 10, 2018
نمایش همه

بهترین کیلینیک کاشت ریش تهران

در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا بهترین کیلینیک کاشت ریش را برای خود انتخاب کنید ما در مقاله های پیشین از تنها روش قطعی برای رشد مجدد ریش یعنی کاشت ریش سخن گفته ایم و از بهترین روش تا مراقبت های پس از کاشت را توضییح داده ایم. اما دانستن این ها به تنهایی نمی تواند یک عمل کاشت ریش موفق را برای افراد به ارمغان بیاورد. بلکه مهم ترین و تاثیر گذارترین بخش آن را می توان انتخاب پزشک و بهترین کیلینیک کاشت ریش دانست که اگر فرد در این مورد دچار اشتباه شود با یک عمل ناموفق روبرو خواهد شد.

بنا بر گزارش تیم تحقیقاتی کلینیک نای ذی؛ در ابتدا باید بدانیم که یکی از مهم ترین خصوصیات یک کیلینیک داشتن پزشک متخصص و مجرب است که در ادامه هر کدام را به اختصار توضییح خواهیم داد.

 

پزشک حاذق با سابقه

پزشک حاذق

همانطور که در بالا درباره ی بهترین بهترین کیلینیک کاشت ریش گفته شد تاثیر گذار ترین عامل در کاشت ریش و انتخاب بهترین کیلینیک کاشت ریش خصوصا به دلیل ظرافت بالای این عمل انتخاب پزشک حاذق با سابقه ی بلند مدت است. تنها پزشک با سابقه و تجربه ی طولانی مدت می تواند با تشخیص روش درست و کاشت گرافت ها در خواب مناسب ظاهر مطلوبی را در فرد ایجاد کند.

کاشت ریش با اینکه عمل آسانی از لحاظ دوره ی نقاهت است اما عمل بسیار ظریف و هنرمندانه ای است که به غیر از پزشک با تجربه افراد با سابقه ی کم از پس آن به درستی بر نمی آیند. در کنار انتخاب بهترین کیلینیک کاشت ریش انتخاب پزشک تیم همراه هم بسیار تاثیر گذار اند به این دلیل که کاشت ریش یک عمل گروهی است و سابقه و تجربه ی بقیه ی افراد هم بسیار حائذ اهمیت است.به یاد داشته باشید که اگر این کاشت توسط افراد تازه کار انجام شود امکان کاشت گرافت ها در خواب نامناسب وجود دارد که نتیجه ی آن رویش موها به صورت نامنظم و ژولیده است و ریشی پر پشت نسیب شخص نمی شود که برای فرد ظاهر نا مناسبی را به همراه دارد.

بهترین کیلینیک کاشت ریش مجز به بروز ترین دستگاه ها است.

دومین مرحله برای کاشت ریش موفق انتخاب درست بهترین کیلینیک کاشت ریش است. کاشت ریش هم مانند کاشت های دیگر اعم از کاشت مو و کاشت ابرو، نیاز حتمی به اتاق عمل مجزا و با تجهیزات کافی دارد.در کیلینیک های متفرقه کاشت را در یکی از اتاق های مطب انجام می دهند که این کار به دلیل احتمال بالای عفونی شدن گرافت ها، بعد از چند ماه تمام موهای جدید از بین رفته و رویش مجدد هم رخ نخواهد داد. دقیقا به همین دلیل انتخاب کیلینیک با تجهیزات کامل و وسایل استریل و بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.(همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد جوانسازی پوست و تزریق چربی به صورت مقاله های مارا مطالعه کنید.)

 

همچنین برای مشاوره رايگان با کارشناسان مجرب ما در کلينيک زيبايی نای ذی با شماره 02188672866 تماس بگيريد.(دکتر مولازاده)

و برای تماس با مشاورين ما با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

• 09012965695
• 09120727589
• 09120617108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *