بهترین کیلینیک کاشت ابرو در تهران

بهترین کیلینیک کاشت ریش تهران
دسامبر 10, 2018
بهترین کیلینیک کاشت مو در تهران
دسامبر 11, 2018
نمایش همه

بهترین کیلینیک کاشت ابرو در تهران

در مقاله های ریزش ابرو و کاشت ابرو به این نتیجه رسیدیم که تنها روش دائمی برای رشد مجدد ابرو،کاشت است. همچنین درباره بهترین روش، نوع کاشت، روش های مراقبت بعد از کاشت و … به طور مفصل صحبت کرده ایم. اما شاید برای خیلی از افراد سوالاتی در باره چگونگی انتخاب بهترین کیلینیک کاشت ابرو و پزشک مجرب پیش بیاید. این که تشخیص کیلینیک خوب به چه نکاتی بستگی دارد؟ یک کیلینیک خوب دارای چه خصوصیاتی است؟ پزشک حاذق را چگونه باید تشخیص داد؟ و …. در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.
بنا بر گزارش تیم تحقیقاتی کلینیک نای ذی؛ در ابتدا باید بدانیم که این عوامل در کنار هم می توانند منجر به بهترین انتخاب ممکن بشوند و هیچ یک به تنهایی نمایانگر بهترین کیلینیک کاشت ابرو نیستند.

 

پزشک حاذق با سابقه ی بلند مدت

پزشگ

مهمترین و تاثیر گذار ترین عامل در عمل یافتن بهترین کیلینیک کاشت ابرو و خود کاشت ابرو را می توان انتخاب درست پزشک حاذق و مجرب دانست. چرا که فقط در صورت انتخاب بهترین روش توسط پزشک و انجام آن به بهترین نحو نتیجه ی مطلوب حاصل خواهد شد. در کاشت ابرو هم مانند تمام کاشت های دیگر اعم از کاشت ریش و کاشت مو، تجربه و سابقه ی طولانی پزشک و تیم همراه او حرف اول را می زند چرا که فقط یک پزشک معتبر و با تجربه ی بالا می تواند خواب ابرو، میزان گرافت مورد نیاز، مناسب ترین نوع کاشت و … را با توجه به شرایط فرد به درستی تشخیص بدهد و بهترین نتیجه را برای فرد به ارمغان بیاورد.

کاشت ابرو فرآیندی بسیار پیچیده و حساس است و دقت و دانش کافی پزشک در رویش منظم مو های جدید بسیار موثر است . نکته ای که اگر رعایت نشود می تواند نتیجه ای نا مطلوب برای فرد در پی داشته باشد. ژولیدگی ابرو، عدم انسجام و حالت نا مناسب ابرو برخی از این نتایج نا مطلوبی هستند که در اثر اجرای نامناسب کاشت ابرو و تجربه ناکافی پزشک در عمل کاشت، رخ می دهند. نتایجی که گاهی به سختی برطرف می گردند و ما را بیش از پیش ترغیب میکند که به دنبال بهترین کیلینیک کاشت ابرو برویم.

 

کیلینیک مجهز

کلینیک

بعد از تشخیص و انتخاب بهترین کیلینیک کاشت ابرو و بهترین پزشک نوبت به انتخاب کیلینیک مجهز و بهداشتی می رسد. در اینجا باید بدانید که این تفکر که کاشت ابرو به دلیل برداشت کم تر گرافت نسبت به کاشت مو به اتاق عمل نیاز ندارد و می تواند در هر محل دیگری اجرا شود، کاملا نادرست است. در کاشت ابرو، همانند کاشت مو به دلیل نیاز به تجهیزات لازم و همچنین اهمیت بهداشت اتاق کاشت. استفاده از اتاق عمل و وسایل کاملا استریل در این عمل الزامی است. به یاد داشته باشید که این عمل در مراکز غیر بهداشتی نه تنها باعث عفونت های شدید می شود بلکه در نتیجه این عفونت احتمال ریزش موهای کاشته شده نیز به شدت افزایش می یابد. اینها نکاتی بودند که ما را در یافتن بهترین کیلینیک کاشت ابرو یاری میکنند.(همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین روش جوانسازی پوست و مزایای تزریق چربی به صورت مقاله های مقاله های مربوطه را مطالعه کنید.)

 

همچنین برای مشاوره رايگان با کارشناسان مجرب ما در کلينيک زيبايی نای ذی با شماره 02188672866 تماس بگيريد.(دکتر مولازاده)

و برای تماس با مشاورين ما با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

• 09012965695
• 09120727589
• 09120617108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *