کاشت ریش

در نواحی از صورت که رشد مو در آن قسمت ضعیف شده است و یا به طور کلی وجود ندارد.
، کاشت مو می تواند کمک شایانی برای از بین بردن این عارضه در افراد انجام دهد.با استفاده از عمل کاشت ریش می توانیم برای پوشاندن جای زخم های آکنه و دیگر اسکار ها استفاده کنیم.

موهایی که قرار است روی صورت کاشته شوند را از پشت و اطراف سر می گیرند.استفاده از محل های مختلف برای برداشت مو، به یکسان بودن رنگ موهای آن ناحیه با رنگ موهای صورت، بستگی دارد. بدین ترتیب در برخی مواقع ،از پشت سر و موهای کنار سر برای کاشت ریش استفاده می شود. پس از انجام پیوند و کاشت ریش و سبیل، این موها دائمی بوده و مانند دیگر مو های صورت رشد می کنند و ویژگی هایی شبیه به آن ها خواهند داشت و همچنین قابل تراشیدن هستند .

در طی انجام کاشت ریش، ریشه ی موهای ریش که نیازی به آن ها نیست را خارج کرده و آن ها را در مناطق کم پشت پیوند می زنند .در نتیجه می توانیم ریشه ها را از مناطقی مثل قسمت تحتانی ریش و گردن  ،سینه و حتی گونه ها برداشت کرد و در محل های مورد نیاز آن ها را کاشت.

در مواردی ممکن است قسمتی از ریش از بین رفته باشد در نتیجه می توانیم از تراکم نواحی اطراف آن قسمت برای انجام پیوند استفاده کرد،اما اگر فرد کاملا فاقد ریش باشد می توانیم از ۱۰۰۰تا ۳۰۰۰ریشه را بری صورت فرد پیوند زد.

بعد از انجام کاشت ریش

بعد از انجام کاشت ریش ،تا ۲۴ ساعت پوست فرد قرمز و احساس خراشیدگی خواهد داشت و در همین زمان رشد موها نیز شروع می شود .بهبود ظاهری صورت حدود یک هفته طول می کشد و پس از گذشت ۴ ماه رشد موها شروع خواهند شد .موهای کاشته شده در صورت باید به طور منظم کوتاه و اصلاح شوند زیرا همانند موهای اصلی خود فرد قابلیت رشد دارند.

مقالات مرتبط با کاشت مو 

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج − دو =