چرا اکثر خانم ها خبر ندارند که می توانند ابروهایشان را بکارند ؟

همانطور که می دانید کاشت ابرو یکی از عمل های است که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است به گونه ای که بانوان به جای اینکه از روش های قدیمی و خسته کننده قدیمی نظیر تاتو و هاشور استفاده کنند ، روش کاشت ابرو را ترجیح می دهند .

کاشت ابرو یکی از عمل های است که نه تنها برای بانوان خسته کننده نیست ، بلکه ظاهر کاملا طبیعی دارد به دلیل اینکه از موهای خود شخص برای کاشت ابرو استفاده می شود .

چرا اکثر خانم ها خبر ندارند که می توانند ابروهایشان را بکارند ؟

اما یکی از مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد عدم اطلاع اکثر بانوان نسبت به کاشت ابرو است و این سوال مطرح می شود که چرا اکثر خانم ها خبر ندارند که می توانند ابروهایشان را بکارند ؟

یکی از مواردی که باعث این امر شده است عدم اطلاع رسانی در خصوص کاشت ابرو و مزیت های کاشت ابرو می باشد ، البته لازم به ذکر است که کاشت ابرو یکی از مهم ترین عمل ها می باشد و شخصی که کاشت ابرو را انجام می دهد باید نسبت به کاشت ابرو علاوه بر داشتن علم کافی تخصص و تبحر ویژه ای داشته باشد .

یکی دیگر از مواردی که سبب عدم اطلاع بانوان از کاشت ابرو شده است تبلیغات زیاد روش های قدیمی نظیر هاشور و تاتو می باشد ، این امر سبب شده است که بانوان برای رفع مشکلات ابرو به این روش های قدیمی که اصولی نمی باشند روی بیاورند .

 

فواید کاشت ابرو :

  • دائمی بودن این روش
  • ظاهر کاملا طبیعی داشتن
  • عدم تکراری شدن برای شخص
  • به هر میزان که بخواهند می توان کاشت ابرو انجام دهند
  • رویش طبیعی موهای ابرو

کاشت ابرو در کلینیک نای ذی با روش های روز دنیا انجام می شود ، شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : ۸۸۶۵۴۵۷۶

 

برخی از خدمات کلینیک زیبایی نای ذی :

کاشت ابروی طبیعی

کاشت مو طبیعی

کاشت مو FUT

کاشت مو FIT

و..

مقالات مرتبط با کاشت مو 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک نای ذی

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده + پنج =