موارد و اقدامات قبل از کاشت مو

کاشت مو یکی از جراحی های زیبایی است  که در کلینیک زیبایی نای ذی ارائه می گردد ، کاشت موی طبیعی می تواند مشکل طاسی و ریزش موی دائمی را بر طرف نماید، البته این عمل مانند سایر اعمال زیبایی نیاز به مراقبت های قبل و بعد دارد، یکی از مهم ترین مراحل این روش ، مراقبت های قبل از کاشت مو می باشد ، که می تواند در دریافت نتیجه ی کاشت مو تاثیر گذار باشد .

همان طور که می دانید کاشت مو با روش های مختلفی ارائه می شود که می تواند بالاترین میزان تراکم و البته زیبا ترین خط رویش را به شما ارائه کند،زیبایی و جوانی شما با کاشت مو باز می گردد و می توانید از داشتن موهایی خوش حالت که قابلیت رنگ و اصلاح دارند لذت ببرید.

اقدامات قبل از کاشت مو

برای دریافت نتیجه ی ایده آل و مناسب بهتر است تا موارد زیر را به خوبی رعایت نمایید :

۱- تقریبا از  ۱۰ روز قبل در مصرف داروهای خود دقت کنید ، توصیه می شود که طی این دوره ( قبل از کاشت موی طبیعی ) ازمصرف داروهای مسکن و ضد درد مثل قرص آسپیرین، بروفن، ایندومتاسین (استامینوفن اشکالي ندارد)، قرص ویتامینE، داروهای ضد انعقاد خون مثل وارفارینوهپارین پرهیز نمایید و حتما موارد مصرف دارو را به پزشک اطلاع دهید.
۲- مصرف دخانیات  و الکل در روند کاشت مو خلل ایجاد می کند ( ممکن است مشکلات انعقادی رخ دهد ) از این رو توصیه می شود که یک هفته قبل از کاشت مو طبیعی از مصرف سیگار، قلیان و مشروبات الکلي جداً خودداری نمایید.
۳- از یک هفته قبل از عمل از مصرف سیر، داروهای گیاهی ، گریپ فروت و زنجبیل خودداری کنید ، این مواد غذایی حساسیت زا می باشند.
۴-سوابق بیماری خود را به پزشک اطلاع دهید اگر دیابت، فشار خون و صرع و … دارید حتماً در جلسه مشاوره پزشک خود را در جریان قرار دهید.
۵- همچنین موارد مصرف دارویی خود را به پزشک اطلاع دهید ،  به طور مرتب مصرف می کنید حتماً به پزشک خود اطلاع دهید.
۶- تمامی سوالات و مشکلات احتمالی خود را که فکر میکنید با کاشت موی فعلی شما ارتباط دارند با پزشک مطرح کنید تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنید.
۷- بهتر است وعده شام شب قبل از پیوندمو مختصر ولی مقوي باشد.
۸- قبل از مراجعه سر خود را با شامپو به طور کامل چندبار بشویید.
۹- ازنوشیدن مایعات زیاد و چای قبل از کاشت مو خودداری کنید.

مقالات مرتبط با کاشت مو 

 

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی نای ذی

درباره کلینیک | کاشت مو | کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی نای ذی یکی از بهترین درمانگاه های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۱۳۹۳/۱۲۹۴ /ب/ش دارد و از ابتدا ، تلاشش در جهت ارائه خدمات مطلوب و موثر در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است. کلینیک ما افتخار دارد با همکاری پزشکان متخصص پوست ، جراحی و تغذیه و رژیم درمانی ، خدماتی را عرضه کند که هماهنگ با آخرین یافته های علمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 6 + 18 =